KIRP zaprasza na webinar. Praktyczne aspekty dochodzenia roszczeń w wybranych Państwach Europy już 25 stycznia

artykul

25 stycznia odbędzie się webinar zatytułowany Praktyczne aspekty dochodzenia roszczeń w wybranych Państwach Europy. Jak wziąć udział w wydarzeniu?

Praktyczne aspekty dochodzenia roszczeń w wybranych państwach Europy - konferencja online

"Praktyczne aspekty dochodzenia roszczeń w wybranych państwach Europy" to tytuł konferencji online, która odbędzie się 25 stycznia w godzinach 16.00 - 18.00. Webinarium zorganizowano na platformie Zoom w języku polskim, a udział w wydarzeniu jest bezpłatny.Podczas konferencji  uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z regulacjami obowiązującymi we Francji, w Niemczech i we Włoszech.

Kto może wziąć udział w konferencji?

"Praktyczne aspekty dochodzenia roszczeń w wybranych państwach Europy" to wydarzenie, które kierowane jest do radców prawnych i aplikantów, a także innych przedstawicieli zawodów prawniczych oraz zainteresowanych osób.

UWAGA! Za udział w webinarium radcowie prawni będą mogli uzyskać 4 punkty szkoleniowe!

By wziąć udział w konferencji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. W formularzu należy podać takie dane, jak imię, nazwisko, numer wpisu, adres e-mail oraz zaznaczyć, czy jest się radcą prawnym, aplikantem, przedstawicielem innego zawodu prawniczego. Formularz dostępny jest online.

Organizatorzy konferencji

Organizatorami konferencji "Praktyczne aspekty dochodzenia roszczeń w wybranych państwach Europy" jest Komisja ds. Zagranicznych oraz LegalTech OIRP w Rzeszowie wraz z Komisją Zagraniczną Krajowej Rady Radców Prawnych. Konferencja na platformie ZOOM odbędzie się 25 stycznia 2023 r. i potrwa 2 h (godz. 16:00 – 18:00).

 

Źródło:

- komunikat prasowy KIRP, https://kirp.pl/praktyczne-aspekty-dochodzenia-roszczen-w-wybranych-panstwach-europy-konferencja-online-25-stycznia/

 

 

Treści publikowane w serwisie internetowym PlanetaPrawo.pl mają charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią one porad prawnych i nie zastępują profesjonalnej pomocy prawnej. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki związane z ich wykorzystywaniem. Wszelkie prawa zastrzeżone – powołując się na publikację podaj źródło. 

Korzystając z naszych usług akceptujesz postanowienia Regulaminu oraz Polityki prywatności. Strona wykorzystuje pliki cookie. Możesz zarządzać plikami cookie poprzez modyfikację ustawień przeglądarki, z której korzystasz.

Przechodzę dalej