Sklep PlanetaPrawo.pl zaprasza!

artykul

Nasz Sklep stworzyliśmy z myślą o Tobie - ambitnym i niebojącym się wyzwań prawniku. Zapewnimy Ci bezpieczne i satysfakcjonujące zakupy. Odwiedź nas już teraz!

Szeroki wachlarz produktów i usług

Nasza oferta produktów i usług wciąż się powiększa. W sklepie znajdziesz nie tylko usługi z zakresu e-marketingu dedykowane firmom czy kancelariom prawnym, ale również e-booki. Dodatkowo do oferty Sklepu włączyliśy także nasz produkt flagowy - Program Scripta. To profesjonalne narzędzie legal tech dla prawników, które z powodzeniem sprawdza się zarówno w pracy kancelarii, jak i w trakcie przygotowań do egzaminów zawodowych czy kolokwiów przeprowadzanych w toku aplikacji prawniczych. Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą!

>>Odwiedź nasz SKLEP

Nasze e-booki

Jesteś aplikantem i czeka Cię kolokwium z prawa cywilnego albo z prawa pracy? Marzysz o zawodzie adwokata, radcy prawnego bądź notariusza i już niebawem przystąpisz do egzaminu zawodowego? A może właśnie otwierasz własną kancelarię i potrzebujesz sprawdzonych źródeł wiedzy, które pomogą Ci w wykonywaniu zawodu? Nasza oferta e-booków powstała z myślą o Tobie. A w niej:

•    Umowy cywilne. Wzory z komentarzem,
•    Umowy i oświadczenia w prawie pracy. Poradnik,
•    Regulaminy, porozumienia zbiorowe, układy zbiorowe pracy. Poradnik,
•    Prawo wekslowe. Tekst ustawy, przykłady weksli i umów zabezpieczonych wekslowo.

 

Odwiedź nasz Sklep i przekonaj się, że wysoka jakość nie musi oznaczać wysokiej ceny.

>> Przechodzę do SKLEPU

Program Scripta

W naszym sklepie można także zamówić licencję na Program Scripta - profesjonalne narzędzie legal tech dla prawników. To dostępna online baza projektów dokumentów o charakterze prawnym wraz z komentarzami.Dodatkowym atutem produktu jest przejrzysty i intuicyjny interfejs, który pozwala z łatwością poruszać się po programie, zaś skuteczna wyszukiwarka precyzyjnie odnajdzie interesującą Użytkownika treść. 

Dzięki Programowi Scripta:

• zaoszczędzisz cenny czas. Stworzenie najprostszej umowy może trwać nawet kilka godzin, tymczasem w Programie Scripta czekają na Ciebie setki gotowych wzorów dokumentów. Możesz z nich korzystać albo zbudować na ich bazie swój projekt dokumentu,
• zredukujesz koszt własnej działalności. Program Scripta działa jak asystent, któremu nie musisz płacić comiesięcznego wynagrodzenia,
• dobrze zainwestujesz pieniądze. Tylko pomyśl – cena jednego projektu dokumentu w przeliczeniu na całkowity koszt Programu Scripta wynosi mniej niż złotówkę.

 

 

Zapisz się do newslettera!

Gorąco zachęcamy naszych Czytelników, aby zapisywali się do newslettera PlanetaPrawo.pl. Czekają tam na Was przedpremierowe rabaty oraz informacje o nowościach w naszym serwisie. A to dopiero początek!

Newsletter znajdziesz na stronie głównej naszego Serwisu.

 

Sklep PlanetaPrawo.pl to bezpieczne i pewne zakupy 

Wybierając nasz Sklep możesz mieć pewność, że nabywasz produkt najwyższej jakości, a same zakupy przebiegną sprawnie i bezpiecznie. Sklep PlanetaPrawo.pl powstał we współpracy z platformą 1koszyk, dostawcą nowoczesnych rozwiązań organizacyjnych. Bezpieczne płatności elektroniczne zapewnia natomiast Blue Media.

 

Powyższy artykuł ma charakter autopromocyjny.

Treści publikowane w serwisie internetowym PlanetaPrawo.pl mają charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią one porad prawnych i nie zastępują profesjonalnej pomocy prawnej. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki związane z ich wykorzystywaniem. Wszelkie prawa zastrzeżone – powołując się na publikację podaj źródło. Wykorzystywanie zawartości serwisu internetowego PlanetaPrawo.pl jako danych treningowych AI jest zabronione. 

PlanetaPrawo.pl - przepisy, praktyczne komentarze, orzecznictwo, marketing prawniczy

Odwiedź nasz Sklep, polub nas na Facebooku, obserwuj nas na Twitterze

Korzystając z naszych usług akceptujesz postanowienia Regulaminu oraz Polityki prywatności. Strona wykorzystuje pliki cookie. Możesz zarządzać plikami cookie poprzez modyfikację ustawień przeglądarki, z której korzystasz.

Przechodzę dalej