Deprecated: strripos(): Passing null to parameter #2 ($needle) of type string is deprecated in /home/scripta/domains/planetaprawo.pl/public_html/core/classes/bootstrap/Initializer.php on line 61
Sztuczki nieuczciwych przedsiębiorców tematem webinaru dla konsumentów

Sztuczki nieuczciwych przedsiębiorców tematem webinaru dla konsumentów

artykul

Już 25 października odbędzie się kolejny bezpłatny webinar UOKiK dla konsumentów.

Webinary UOKiK dla konsumentów 

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów organizuje cykl webinarów dedykowanych konsumentom. W ramach spotkań z ekspertami ich uczestnicy nie tylko poznają przysługujące konsumentom prawa, ale także zdobywają praktyczną wiedzę pozwalającą uchronić się przed nieuczciwymi praktykami rynkowymi. Co istotne, webinary organizowane przez UOKiK są bezpłatne. 

Webinar "Badania na pokaz – czyli sztuczki nieuczciwych przedsiębiorców"

W dniu 25 października odbędzie się webinar zatytułowany "Badania na pokaz – czyli sztuczki nieuczciwych przedsiębiorców". Jakie są nasze prawa, jeśli kupimy coś podczas prezentacji handlowej? Czy przepisy szczególnie nas chronią? W jakim terminie możemy odstąpić od umowy i zwrócić produkt? Na te pytania odpowie zaproszony ekspert. #22 Webinar dla konsumentów  zaplanowano na godzinę 13.00. 

Udział w webinarze nie wymaga rejestracji. Wystarczy, że uczestnik wejdzie w link podany na stronie UOKiK. Transmisja odbędzie się również na kanale Fundacji ProPublika na YouTube. Z kolei nagranie webinaru będzie dostępne na stronie: infoliniakonsumencka.pl/webinary-podcasty/.

Źródło:

- komunikat prasowy UOKiK, https://uokik.gov.pl/komentarze_wyjasnienia_i_stanowiska.php?news_id=19994

__________________________________________________

Treści publikowane w serwisie internetowym PlanetaPrawo.pl mają charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią one porad prawnych i nie zastępują profesjonalnej pomocy prawnej. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki związane z ich wykorzystywaniem. Wszelkie prawa zastrzeżone – powołując się na publikację podaj źródło. Wykorzystywanie zawartości serwisu internetowego PlanetaPrawo.pl jako danych treningowych AI jest zabronione. 

PlanetaPrawo.pl - przepisy, praktyczne komentarze, orzecznictwo, marketing prawniczy

Odwiedź nasz Sklep, polub nas na Facebooku, obserwuj nas na Twitterze

 
>>Powrót do artykułów w: Majątek

Korzystając z naszych usług akceptujesz postanowienia Regulaminu oraz Polityki prywatności. Strona wykorzystuje pliki cookie. Możesz zarządzać plikami cookie poprzez modyfikację ustawień przeglądarki, z której korzystasz.

Przechodzę dalej