Sztuczna inteligencja tematem czerwcowego webinarium dla prawników

artykul

26 czerwca odbędzie się webinar dedykowany prawnikom. Motywem przewodnim wystąpień będzie sztuczna inteligencja i jej wpływ na prawników w UE.

Sztuczna inteligencja i prawnicy

Rada Adwokatur i Stowarzyszeń Prawniczych Europy CCBE oraz Europejska Fundacja Prawników ELF zapraszają na webinarium nt. „Sztuczna inteligencja i prawnicy. Co musisz wiedzieć już teraz”, które odbędzie się online w dniu 26 czerwca 2023 roku w godz. 09:00 -11:00. Wydarzenie jest bezpłatne, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Program

W ramach webinaru zostaną poruszone takie zagadnienia, jak unijna ustawa o AI, zalecenia CCBE dotyczące AI, wykorzystanie sztucznej inteligencji w pracy prawnika czy ryzyka związane z korzystaniem przez prawników z rozwiązań opartych o AI.  

>>Czytam więcej artykułów w: Kancelaria

 

 

Źródło:

Program konferencji, https://www.adwokatura.pl/admin/wgrane_pliki/file-ai-and-lawyers-webinar-programme-260623-37449.pdf

 

 

Treści publikowane w serwisie internetowym PlanetaPrawo.pl mają charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią one porad prawnych i nie zastępują profesjonalnej pomocy prawnej. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki związane z ich wykorzystywaniem. Wszelkie prawa zastrzeżone – powołując się na publikację podaj źródło. Wykorzystywanie zawartości serwisu internetowego PlanetaPrawo.pl jako danych treningowych AI jest zabronione.

Korzystając z naszych usług akceptujesz postanowienia Regulaminu oraz Polityki prywatności. Strona wykorzystuje pliki cookie. Możesz zarządzać plikami cookie poprzez modyfikację ustawień przeglądarki, z której korzystasz.

Przechodzę dalej