Posiadanie skrzynki do e-Doręczeń nie jest obowiązkowe dla obywateli, ale urzędy mają obowiązek stosować formułę korespondencji elektronicznej. Jak więc korespondować z urzędami w erze cyfrowej? Odpowiedź jest prosta - na starych zasadach.
W obliczu dynamicznych zmian gospodarczych i niepewności rynkowej przedsiębiorcy coraz częściej stają przed wyzwaniem przeprowadzenia restrukturyzacji. [Artykuł sponsorowany]
Jedna skrzynka do e-Doręczeń może nie wystarczyć. Dla kogo doręczenia elektroniczne są lub będą obowiązkowe? Ile skrzynek do e-Doręczeń należy posiadać? Sprawdźmy.
Składki ZUS, kasowy PIT, zmiany w VAT, składka zdrowotna czy limit prowadzenia ksiąg rachunkowych. Co jeszcze zmieni się w 2025 roku?
Urlopy, reforma kompetencji pracowniczych, wynagrodzenie, dni wolne od pracy, składka zdrowotna. Rok 2025 nadchodzi wielkimi krokami. A wraz z nim zmiany.
Boże Narodzenie to czas, w którym najbliższych obdarowujemy podarkami. A co jeśli prezent okaże się nietrafiony?
Obowiązek weryfikacji wieku, rejestr domen zawierających treści pornograficzne czy blokowanie dostępu do stron - poznaliśmy główne założenia ustawy o ochronie małoletnich przed treściami szkodliwymi w Internecie.
e-Doręczenia staną się powszechną formą listownej komunikacji obywatela z urzędami od 1 stycznia 2025 roku.